» » » Завдяки вчорашнім сутичкам нанесено значний удар по іміджу міста Лева

Завдяки вчорашнім сутичкам нанесено значний удар по іміджу міста Лева

Не зрозуміти цих ультрас-хуюльтрас. Вони під час Лютневих подій брали участь у нібито "проєвропейському" русі, волали про "цеєвропу" та бігали з прапорцями ЄС. Львівські "аніжедіти" під час реворЛюції (ми, як львів'яни, пам'ятаємо се) наполягали як раз на тому, що ми маємо притягти європейську увагу, їх туристів та інвестиції.

І ось у Львів приїхали вболівальники з європейської країни. Гроші з власних кишень вони залишають у кнайпах та готелях нашого міста. Львів взагалі живе на туристах. А коли будь-який населений пункт живе на туризмі, він має піклуватися про власний імідж, комфорт та спокій гостей міста.
І "нібито наші" ультраси залишили у європейців неабиякі враження. Що розкажуть шведи, повернувшись додому? Що розкажуть у шведських ЗМІ? Про немитих "білих дикунів" з ультраправими гаслами та "зіґами", які тільки і шукають привід для бійки?
І що далі? Пересічному європейцю це додасть мотивації відвідати наше місто?
Розберемося: російського туриста, якому було цікаво поїхати сюди, ми на хвилі антиросійського психозу втратили.
А ще кілька таких "інцидентів" з гостями з Європи - втратимо і відвідувачів з Західу.
Залишається лише подякувати "воєнам свєта", чи як вони себе називають. Дебіли, бл*ть.
#львівські5копійок, #львовские5копееек
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Свежие новости

Больше новостей