» » » Принциповість та дієвість колишніх регіоналів

Принциповість та дієвість колишніх регіоналів

Важливо сказати, що колишня влада була більш ефективною і могла довести справу до кінця за будь-яку ціну. Оскільки діяла за принципом нам «нужна Победа, за ценой мы не постоим!». Регіонали ламали через коліно і робили, що хтіли, тому у певний момент нам це набридло. Справу повернення президента Януковичу повноважень Кучми не варто нагадувати, це класика незалежності суддів та принциповості наших парламентарів.
Вибори у Білій Церкві та польський дім у #Львів.

Нагадаю про інші маловідомі приклади. Тиждень тому у Львові було урочисто розпочато будівництво Польського дому. Помпезне відкриття з міністрами, мерами та громадськими діячами передувало декілька подій. Отож, у найбільш легітимний з усіх президентів України приїхав до Львову у 2012 і один словом вирішив питання Польського дому. Московській сіделець або ростовський втікач зміг одним поглядом переконати Міську рада Львова із свободівською більшістю проголосувати за передачу будинку у центрі Львова на користь польські громаді. Щоб ви розуміли масштаби впливів Януковича на партію «#Свобода», нагадаю, що питання цвинтарю Орлят не вирішувалось декілька років виключно на локальному рівні. Кучма довго вмовляв та пояснював, як важливо відкрити відновлений пантеон польських вояків, а патріотична міська рада Львова говорила «Ні».
Однак, можливо, Свобода мислить стратегічно, а не практично. Краще союзницька Польща під боком, ніж тимчасовий президент з #Донбас.
На щастя, нова демократична влада може похвалитися відкриттям польського дому про який польська спільнота Львова мріяла з 90-тих.
В іншому центрі українського націоналізму подібна ситуація, це я про Білу Церкву, від якої до парламенту обрався свободівець Марченко. Отож, у другому турі на посаду мера претендує Єфименко, колишній міністр в Уряді найбільш професійного кровосіся або простого українського рятівника та урядовця в екзилі, більш відомого, як Мікола Азіров.
Костянтин Єфименко, колишній міністр Азарова організовує міжнародну конференцію «Біла Церква. Завтра» на яку приїжджає: Лев Парцхаладзе (нині порошенковець, а в минулому тигопковець), приходить нинішній мер #БілаЦерква Савчук. Із закордону приїжджає Єжи Квєчинський (експерт, що ввійде до складу нового уряду Польщі. Цікаво, що нова влада Польщі дуже палко підтримувала ідеали Євромайдану, але, якщо колишні чиновники злочинної влади запрошують на конференцію, то чому б не прихати). Аналогічна ситуація із грузинами Леван Варшаломідзе прем’єр Аджарія та близький друг Саакашвіллі завжди готовий допомогти порадами, колишньому міністру мудрого Азарова. Шо тут сказать, могем!
Ось так, математика. Колишніх не буває, бувають лише рокіровки у владі.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Свежие новости

Больше новостей