» » » НА РІЧНИЦЮ ЄВРОМАЙДАНУ

НА РІЧНИЦЮ ЄВРОМАЙДАНУ

Річниця Євромайдану
Два роки тому, 21 листопада 2013 року почалася найбільш темна і брудна епоха - Другої української РУЇНИ.
Український народ обов'язково буде судити організаторів та бойовиків так званого "євромайдану".

Це НЕ було "революцією", бо при революції змінюється режим, державний устрій та суспільство; рух євромайдану не був "національним" чи "народним".
Саме "євромайдан" винен у подіях в Криму та на Сході. Ми говоримо "втрата Криму" - це євромайдан; ми говоримо про війну на Донбасі - це через євромайдан. Економічна криза, мілітаристський психоз у суспільстві, шалена корупція - це євромайдан.
Пересічний громадянин України не зможе сховатися за мантрами про "руку Москви", "інтриги Путіна" чи "російську агресію". Ця маячня укроп-пропагандонів не пояснює головне - ЩО НАМ ПОДАРУВАВ ТА ЩО ЗМІНИВ ДЛЯ УКРАЇНЬСКОГО НАРОДУ ЄВРОМАЙДАН?
Стало тільки гірше. Ось і все.
ЄВРОМАЙДАН - ЦЕ ЗЛОЧИН ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
Поки співвітчизники не винесуть свій вирок тим, хто розпочав та провів "революцію ганьби", епоха Другої Руїни буде тривати.
Прикарпаття було ідеологічною та матеріальною базою перших "штурмовиків" майдану, і наш регіон несе умовну історичну відповідальність за скоєне.
Але навіть зі Львову ми сьогодні заявляємо - "революцію ганьби" треба зупуняти, бо вона вже принесла і сьогодні несе лише смерть, руйнування та деградацію.
На Сході найшли вихід, захистивши свій регіон від породження євромайдану - УКРОПО-ФАШИЗМУ.
Крим теж обрав свою долю.
І що це за клята "революція гідності", від якої побігли мільйони?
Україні бажаємо одужання. Східнякам - триматися, бо ви б'єтеся і за наші долі теж! У вас на Заході є друзі, підтримка, та наші молитви у Церквах за захисників Новоросії.
А "ревоРлюціонерам" треба ставати на коліна перед народом за всі наслідки скоєного. Бо все одно за вами прийдуть та поставлять у більш цікаву позу. За економіку, клептократію, за Донбас, за правосеків, олігархів-губернаторів, Друге Травня, бидлоту в нардепах, політв'язнів, самосуди, цензуру та багато чого іншого.
Чекай, Україно, визволення. Новий "1944-й" обов'язково буде.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Свежие новости

Больше новостей